قرص نان باران بولیوی راننده میلادی

قرص نان: باران بولیوی راننده میلادی اتومبیل بزرگراه سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هنگامی که قوه قضاییه با مقامات برخورد می‌کند، به آن انگ سیاسی می‌زنند / دادستان کل کشور

دادستان کل کشور گفت: هنگامی که قوه قضاییه با معاون رییس جمهور سابق و نزدیکان رییس جمهور سابق برخورد می کند و همچنین با نزدیکان دولت فعلی برخورد می کند، می گویند

هنگامی که قوه قضاییه با مقامات برخورد می‌کند، به آن انگ سیاسی می‌زنند / دادستان کل کشور

دادستان کل کشور: هنگامی که قوه قضاییه با مقامات برخورد می کند، به آن انگ سیاسی می زنند

عبارات مهم : امنیت

دادستان کل کشور گفت: هنگامی که قوه قضاییه با معاون رییس جمهور سابق و نزدیکان رییس جمهور سابق برخورد می کند و همچنین با نزدیکان دولت فعلی برخورد می کند، می گویند سیاسی برخورد کرده هست. جالب است که قوه قضاییه با همه اشخاص و مقامات که برخورد می کند، انگ سیاسی به این دستگاه می زنند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در همایش سراسری پلیس پیشگیری ناجا و موسسات حفاظتی و مراقبتی (انتظام) ضمن تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی، گفت: امیدواریم این هفته زمینه ای باشد جهت اینکه مردم عزیز بتوانند زیاد با خدمات و جانفشانی های این عزیزان که حافظین امنیت مردم اند، آشنایی پیدا کنند و حلقه اتصال بین مردم و نیروی انتظامی تقویت شود.

هنگامی که قوه قضاییه با مقامات برخورد می‌کند، به آن انگ سیاسی می‌زنند / دادستان کل کشور

وی افزود: یکی از بزرگترین نعمت هایی که خداوند متعال به ملتی ارزانی می دارد، نعمت امنیت است.

منتظری بیان کرد: دو نعمت است که پوشیده شده است و توجه مستقیم و مستمری به آن نمی شود، یکی امنیت و دیگری عافیت است.

دادستان کل کشور گفت: هنگامی که قوه قضاییه با معاون رییس جمهور سابق و نزدیکان رییس جمهور سابق برخورد می کند و همچنین با نزدیکان دولت فعلی برخورد می کند، می گویند

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: اگر امنیت در کشور، شهر، محله و منزل نباشد هیچ چیز در جای خود قرار نخواهد گرفت. ما شاهدیم که در اطراف ما ناامنی در بعضی کشورها حاکم هست، دیدیم که در عراق چه خبر بود. چه منزل هایی را ویران و چه تجاوزهایی انجام شد. در سوریه، افغانستان و میانمار هم به همین شکل بود. اگر در یک جامعه امنیت نباشد مردم در مصیبت و بلا زندگی می کنند. اقتصاد و پیشرفت یک جامعه در عرصه های گوناگون مرهون امنیت هست. هر لذت و خوشی که انسان در زندگی اش تصور کند مرهون وجود امنیت و داشتن یک جامعه امن است.

وی تاکید کرد: ما امروز به لطف پرودگار و رهبری های داهیانه رهبر بزرگوار انقلاب و تلاش نیروهای اطلاعاتی و شما عزیزان خدمتگزار در نیروی انتظامی از این نعمت بزرگ برخورداریم و خدا را شاکریم.

منتظری اظهار کرد: امنیتی که خداوند به پاس خون شهدای عزیز جهت ما ارزانی داشته را باید قدر بدانیم، ولی اگر به جان هم بیفتیم و فضای ناامن را به وجود آوریم کفران نعمت الهی هست. نزاع و اختلاف و ایجاد شکاف در جامعه آسیب بزرگی است که اگر جامعه ای دچار آن شود، قدرت و اقتدارش از بین می رود. می بینید که دشمن های به دنبال براندازی و نابود کردن نظام جمهوری هستند و وظیفه همه مسولان در قوای سه گانه و نیروی انتظامی این است که در درون خود انسجام و وحدت را حفظ کنند. آیا ما باید شاهد باشیم که عده ای به دنبال تضعیف قوای سه گانه باشند. مقام معظم رهبری مکرر فرموده اند که از دولت هاحمایت کنیم. اگر در درون خودمان مشکلاتی داریم نباید اجازه دهیم که دشمن سوءاستفاده کند.

هنگامی که قوه قضاییه با مقامات برخورد می‌کند، به آن انگ سیاسی می‌زنند / دادستان کل کشور

وی تاکید کرد: امروز اقتدار قوه قضاییه را از بین بردن به نفع کی تمام می شود؟ دشمن این پروژه را از مدت ها قبل کلیک زده که یکسری دستگاه ها و قوایی که می توانند در برابر انحرافات و کج روی ها بایستند و اجازه ندهند دشمن ورود پیدا کنند را تضعیف کند. اکنون 38 سال از انقلاب می گذرد، تاریخچه قوه قضاییه را ببینید.

دادستان کل کشور بیان کرد: قوه قضاییه از پیروزی انقلاب تا امروز در برابر فتنه ها اعم از فتنه منافقین و فتنه سال 88 ایستاده هست. استراتری دشمن این است که این قدرت ها را تضعیف کند. برنامه این است که بیایند صورت قوه قضاییه را در جامعه از بین ببرند و نسبت های ناروا و دروغ های عجیب و غریب مطرح کنند.

دادستان کل کشور گفت: هنگامی که قوه قضاییه با معاون رییس جمهور سابق و نزدیکان رییس جمهور سابق برخورد می کند و همچنین با نزدیکان دولت فعلی برخورد می کند، می گویند

منتظری ادامه داد: هنگامی که که در یک فضای گسترده با جعل و سندسازی نسبت سئوال برانگیز به رییس قوه قضاییه می دهند، به دنبال چه هستند؟ چه هدفی را دنبال می کنند؟ یکی از بزرگترین رسالت های قوه قضاییه برخورد با عوامل نفوذ هست. این که ملاحظه می کنید تهاجم گسترده ای علیه بعضی نهادها انجام می شود و از این اینترنت استفاده می کنند با چه هدفی است؟ آیا جز این است که می خواهند اقتدار قوه قضاییه را از بین ببرند؟

وی ادامه داد: این قوه هرگز زیر بار این گونه حرکات ناجوانمردانه نمی رود. آبشخور این جریان، جریانی است که در آمریکا و صهیونیست و کشورهای اروپایی تغذیه می شود، با آنها مصاحبه می کنند و اشخاص آنان را در تلویزیون می آورند و از آنها سواری می گیرند جهت رسیدن به اهداف خود و در نهایت آنها را مانند دستمال کاغذی دور می اندازند، مثل شاه و صدام، بعد که تمام شد در فاضلاب می اندازند.

هنگامی که قوه قضاییه با مقامات برخورد می‌کند، به آن انگ سیاسی می‌زنند / دادستان کل کشور

منتظری گفت: ملت کشور عزیزمان ایران با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری همه این امواج پوشالی و کف های روی دریا را از بین خواهند برد. چهار روز خبر و شایعه ای را ایجاد کنند، ولی هیچ وقت حق و حقیقت مخفی نمی ماند. دروغ نمی تواند دوام داشته باشد، آنها مانند کف روی اب هستند. ما باید بیدار و مراقب باشیم.

وی گفت: گاهی قوه قضاییه با نامهربانی هایی مواجه می شود، ولی رسالت این قوه برخورد با جرم و مجازات متخلفین و مجرمین است و اگر جایی دیده می شود که قوه به وظایفش عمل می کند آیا باید تشویق شود یا آن را تضعیف کنیم، ولی تضعیف قوه به نفع هیچ کس نیست، آیا که وظیفه قوه قضاییه اجرای عدالت است.

دادستان کل کشور در ادامه سخنان بیان کرد: هنگامی که دستگاه قضایی بخواهد برخورد کند انگ سیاسی می زنند. هنگامی که قوه قضاییه با معاون رییس جمهور سابق و نزدیکان رییس جمهور سابق برخورد می کند و همچنین با نزدیکان دولت فعلی برخورد می کند، می گویند سیاسی برخورد می کند. جالب است که قوه قضاییه با همه اشخاص و مقامات که برخورد می کند انگ سیاسی به این دستگاه می زنند. اگر چنانچه بخواهیم همه جزییات پرونده را بیان کنیم تنها شنونده اسناد مردم نیستند بلکه دشمن های هم دسترسی پیدا می کنند. این چنین نیست و قوه قضاییه سیاسی برخورد نمی کند. اسناد موجود هست. مردها تریبون بدست می آورند و انگ سیاسی می زنند، ولی بدانند که قوه قضاییه بر اساس اسناد برخورد می کند.

منتظری در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: اینترنت رها که هنوز در کشور مدیریت نمی شود، از آسیب زنندگان جدی به کیان و اخلاق خانواده است و یکی از عوامل موثر در زیاد کردن طلاق، اینترنت هست، ما باید بسیار مراقب باشیم.

وی ادامه داد: حدود یک سال و نیم به دنبال ضابطین عام و خاص بودیم و ان شاءالله تا آخر مهر ماه کارت های ضابطین را توزیع می کنیم.

واژه های کلیدی: امنیت | سیاسی | برخورد | قوه قضاییه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz