قرص نان باران بولیوی راننده میلادی

قرص نان: باران بولیوی راننده میلادی اتومبیل بزرگراه سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نبودن طارمی در پرسپولیس مثل نبودن ادواردو در الهلال است/ تا جایی که بتوانیم در

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فقدان طارمی جهت ما سنگین است و درست مثل این می‌ماند که ادواردو را از تیم الهلال بگیرید. 

نبودن طارمی در پرسپولیس مثل نبودن ادواردو در الهلال است/ تا جایی که بتوانیم در

برانکو : نبودن طارمی در پرسپولیس مثل نبودن ادواردو در الهلال است/ تا جایی که بتوانیم در لیگ قهرمانان جلو می رویم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فقدان طارمی جهت ما سنگین است و درست مثل این می ماند که ادواردو را از تیم الهلال بگیرید.

برانکو ایوانکوویچ در گفت وگو با فارس از دبی، در خصوص اوضاع تیم پرسپولیس در آستانه بازی با الهلال عربستان، گفت: می توانم صادقانه بگویم که اوضاع تیم ما خوب هست، میزبانان ما مهربان هستند و از نظر تغذیه، استراحت و زمین تمرین شرایط خیلی خوبی داریم و خوشبختانه بازیکنان هم در آرامش هستند، من نسبت به شرایطی که داریم احساس خوبی دارم.

نبودن طارمی در پرسپولیس مثل نبودن ادواردو در الهلال است/ تا جایی که بتوانیم در

وی در خصوص اینکه تمرینات در دبی چقدر با اهدافی که او داشته، نزدیک هست، اظهار داشت: ما همه برنامه هایی که داشتیم را انجام دادیم، ولی به هر حال مشکلاتی هم وجود دارد. مهدی طارمی، محمد انصاری و کمال کامیابی نیا را به علت محرومیت در اختیار نداریم و سیدجلال حسینی هم صددرصد آماده نیست. این عنوان جهت فقدان بزرگی هست، ولی با همه این پرسشها با اعتماد کامل کارمان را انجام می دهیم و بازی با الهلال در ابوظبی یک نیمه این دیدار حساس هست.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص اوضاع تیم الهلال عربستان هم اظهار داشت: ما با این تیم دو بار در مرحله گروهی بازی کردیم و می توانم بگویم تیم الان آنها از تیم مرحله گروهی خیلی نیرومند تر هست. ما منتظر بازی مشکل هستیم ولی بنا به دلایلی که گفتم مشکلاتی هم داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فقدان طارمی جهت ما سنگین است و درست مثل این می‌ماند که ادواردو را از تیم الهلال بگیرید. 

برانکو در پاسخ به این پرسش که شما می خواهید همه چیز را آرام جلوه دهید ولی قطعا غیبت بازیکنی مثل مهدی طارمی یک فقدان بزرگ جهت تیم شماست، ادامه داد: صددرصد همین طور است طارمی دو سال آقای گل لیگ و عالی ترین بازیکن لیگ برتر شده است و الان هم آقای گل آسیاست. طبیعی است که نبودن او ضربه بزرگی به ما خواهد زد. غیبت طارمی دقیقاً مثل این است که شما ادواردو را از الهلال بگیرید. با این همه منشا به جای طارمی بازی خواهد کرد.

سرمربی تیم پرسپولیس راجع به اینکه اوضاع سیدجلال حسینی چگونه خواهد شد و آیا در این بازی، بازی می کند یا نه، افزود: او هم تلاشش را می کند و تمرینات منظمی هم انجام می دهد ولی به هر حال دو ماه است که بازی نکرده و در بازی فردا اگر نیاز باشد او را به زمین می آوریم.

وی در آخر در مورد اینکه به بازی حساس با الهلال چقدر خوش بین هست، گفت: ما امید داریم و می خواهیم بجنگیم، قطعاً حضور در نیمه نهایی آسیا جهت هر تیمی یک موفقیت بزرگ هست، ولی ما که تا اینجا آمده ایم می خواهیم تا آخر بجنگیم و پیش برویم.

نبودن طارمی در پرسپولیس مثل نبودن ادواردو در الهلال است/ تا جایی که بتوانیم در

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz