قرص نان باران بولیوی راننده میلادی

قرص نان: باران بولیوی راننده میلادی اتومبیل بزرگراه سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خسته شدم از بس گفتند شرایط رئال خوب نیست / زیدان

سرمربی رئال مادرید به افرادی که معتقدند تیمش در شرایط بدی قرارداردرد، اعتراض کرد.

خسته شدم از بس گفتند شرایط رئال خوب نیست / زیدان

زیدان: خسته شدم از بس گفتند شرایط رئال خوب نیست

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید به افرادی که معتقدند تیمش در شرایط بدی قرارداردرد، اعتراض کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در هفته نوزدهم لالیگا به مصاف ویارئال می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: برابر حریف خیلی خوبی بازی خواهیم کرد. این تیم فصل خوبی را پشت سر گذاشته هست. آن ها در بازی های کمی شکست را تجربه کردند و باید با تمام وجود برابر این تیم بازی کنیم تا پیروز شویم.

خسته شدم از بس گفتند شرایط رئال خوب نیست / زیدان

سرمربی رئال مادرید در ادامه افزود: باید همه چیز را به نفعمان برگردانیم تا زمانی که در همه مسابقه ها حضور داریم. تمام صحبت هایی که راجع به شرایط رئال مادرید می شود صحت ندارد. آنطور که گفته می شود بد نیستیم. باید بازی ها را با پیروزی به آخر برسانیم تا اعتماد به نفس کسب کنیم و چیزی را که از دست دادیم را به دست آوریم.

رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری باید به مصاف لگانس برود. سرمربی فرانسوی در این باره اظهار کرد: بازی سخت و پیچیده ای خواهد بود. یکی از مزایای این بازی این است که از مادرید خارج نخواهیم شد. قبل از نگاه به نیمه نهایی باید به یک چهارم توجه کنیم.

سرمربی رئال مادرید به افرادی که معتقدند تیمش در شرایط بدی قرارداردرد، اعتراض کرد.

رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری برابر نومانسیا دو بر دو متوقف شد. زیدان بعد از آخر دیدار اعلام کرده بود بازی شاگردانش را دوست داشته هست. سرمربی فرانسوی دوباره به این عنوان اشاره کرد و گفت: تکرار می کنم تمام دقایق بازی منظورم نبود ولی در مجموع آن را دوست داشتم. از شنیدن این که مادرید در شرایط بدی واقع شده است است خسته شدم. گفتن این که همه چیز بد است ساده است.

زیدان به تصویر العمل هواداران در دیدار فردا شب اشاره کرد و گفت: هواداران باید به ورزشگاه بروند و مانند هر لحظه از تیم حمایت کنند. به آن ها نیاز داریم.

واژه های کلیدی: سرمربی | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz